KALEM İLE YAPILAN ŞAL MODEL ANLATIMISevgili örgü sevenler bu gün sizlere yeni ve çok güzel yeni bir kalem ile tığ işi kalem ile örülen şal modeli örülüşünü sunmak ve sizlere fikir olsun istedim.

Çok güzel ve çok değişik bir model olduğunu düşünerek sizlerde yapmanıza yardımcı olsun izleyerek yapın diye yapılış anlatımlı videoyu sundum izleyerek kolay yapabilirsiniz tekniği de öğrenmiş olursunuz diye düşünüp fikirlerimi paylaşmak istedim.

Kalem ile yapılan bu model değişik örgülerde yapabiliriz yelek olur veya aralarına boncuk kullanarak değişik hava katabiliriz bize bu modeli hazırlayan şerife hanıma teşekkür ederim .

Arkadaşlar her zaman değişik ve güzel modeller hazırlayıp sunduğumu düşünüyorum sizlerde fikirlerinizi yorum yazarak belirtirseniz sevinirim.

Diğer modellerde olduğu gibi bu kalem ile yapılan modeli de bazı yerde kullanabilir olduğunu düşünerek yapmalısınız her zaman anlatımlarım da bahsederim örnekler bir yerde kalmasın diye evet her yerde kullanmalıyız o zaman değişiklik yapmış oluruz.

Arkadaşlar bu modeli şal yaparsanız kalem kalınlığında şiş kullanmak daha iyi yapmanızda kolay olur kalem küçük olduğu için örnek sığdırmak zor olur ama eğer şiş kullanılırsa eni tam kaplar ve çok daha rahat çalışırsınız diye düşünüyorum buda benim fikrim siz isterseniz yapılışını anlatan video izleyerek yapılış tekniği ile yapın  şimdi bu modeli yapmak isteyen sevgili örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.