TIĞ İŞİ ÇEYİZLİK YELEK MODELİ YAPILIŞIYLASevgili örgü sevenler yine çok güzel tığ işi çeyizlere yapılabilir bir yelek modelini sizlere paylaşıp yapılışında kolay olsun diye yapılışını anlatan videoyu da paylaştım ki siz örgü sevenlere fikir olsun çeyizler için yelek modelinde yardımcı olayım istedim.

Tam çeyiz hazırlama zamanı olduğunu düşünerek siz örgü seven ve örgü yapıp satış yapanlara çok sipariş alacağını düşündüğüm bir modeli sizlere sunayım istedim.

Çeyizde gelin yelek olarak çok gösterişli bir modeli sizlerde beğenip hediye veya satış yapanlara çok güzel model olarak kullanabilir dedim.

Anlatımı tam detaylı olduğunu düşünerek sizlerde izleyerek yapılış tekniğini öğreneceğinizi yapmak istediğinizde yapılışı kolay olur diye düşündüm ve sizlere sundum.

Değişik örgü modeli olarak da bakmak isterseniz sayfamda her modeli mevcut olduğunu düşünüyorum sayfayı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Arkadaşlar umarım düşüncemi ve sizlere sunduğum modeller ile anlatımları beğeniyorsunuz bende sizlerden yorumlarınızı beklerim.

Biz örgü sevenler için modeli hazırlayıp bizlere yapılışını tam detay anlatan fatma hanıma buradan teşekkür ederim.

Buna benzer tığ işi olarak da modeli görmüş olabilirsiniz fakat bu tığ işi olarak çok güzel bir model olduğunu düşünerek sizlere model seçim konusunda yardımcı olayım istedim ve paylaştım şimdi tığ işi çeyizlik yelek modelini yapmak isteyen arkadaşlara şimdiden kolay gelsin keyifli örgüler.

Bu modelde tığ işi ve benzer yapılışına sahip bir kaç teknik ile değişik görsel oldu sizlerde bu modellerde değişiklik yapabilirsiniz aralarına trabzan yaparak değişik görsel oluşu çok güzel bir model oldu sizlerde bu modellerden değişiklik yapmanızı öneririm .

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.