İLK BAHAR GÜZELİ LİF MODELİN ANLATIMIYLAİlkbahar güzeli çiçekli lif modelin yapılış anlatımıyla sizlere sunmak istedim değişik ve renkleri ile güzel bu lif modeli umarım sizlerde beğenecek çeyiz sandığına yer vereceksiniz.

Çeyizlerde olmasa olmaz olarak bakılan lif arasına bu güzel ilk bahar güzeli lif modelinden de olsun istemez’misiniz.

Değişik ve güzel renkler ile uyumlu bir lif görselin den sizlere fikir amaçlı sunmak istedim ve yapılışını anlatan videoyu da paylaştım ki yapmak isteyenler izleyerek fikir edinip yapılışında kolay olsun diye zaten lif örgü modeli hep aynı fakat renkler ile aralarında ki geçişen desenlerde değişik ve güzel görsel ortaya çıkıyor.

Sevgili örgü sevenler bu lif model ile diğer lif modeller gibi kombin yapabilirsiniz yüz lif ve uzun lif olarak yapabilirsiniz nasıl diye düşünürseniz sadece çiçeklerin geçişine yapılışını öğrenmek gerek olduğunu düşünürsek yapılış anlatımı olan videoyu izlemek ve tekniğini öğrendikten sonra yapacağınız life uygulamak kolay olacağını düşünüyorum ve fikrimi söyleyeyim dedim.

Lif örgü örmeyi bilenler için kolay bir örgü modeli yapılışı da kolay sadece aralarında ki geçiş yapılan örnekler çok değişik ve güzel gösterir.

Renkleri ile harika ilk bahar müjdesi olan bu güzel lif modelini bizler için hazırlayan ve yapılışında kolay olsun diye adım adım anlatan pembeli örgülere buradan çok teşekkür ederim.

İlk bahar güzeli lif modelini yapmak isteyen sevgili örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.