ÇOCUKLARA ATA YELEK MODELİ İLE YAPILIŞISevgili örgü sevenler bu sayfama çocuklar için ata yelek modelinden bahsederek devam etmek istedim.

İki renkle yapılan bu ata yeleğin çok güzel olduğunu düşünüyorum umarım sizlerde beğeneceksiniz eğer yapmak isterseniz yapılış anlatımlı videoyu paylaştım iki video olarak yapılış anlatımı var sizlerde bu videoyu izleyerek çok kolay yapacağınızı umarım zaten düz örgü ile haroşe yapılarak örülmüş olduğu bu güzel ata yeleğin en çok model olarak öğrenmenizi ve istediğiniz renkten ve değişik örneklerde de yapabilirsiniz sadece sizler model olarak bakıp daha güzel süsleyerek değişik model oluştura bilirsiniz değişik modellerden bakıp fikir edinmek isterseniz de sayfamda her model mevcut bakıp bilgi edinebilirsiniz .

İki renkle yapılan bu ata çocuk yelek modellerden çok görür olduk yapılışı ve görseli harika olan bu modeli sizlerinde beğeneceğinizi düşünüyorum.

Arkadaşlar erkek çocuklara model konusunda fazla seçenek yok sadece renklerde vardı şimdi bu ata yelek modeli ile artık erkek çocuklar için bir çok renk ve süsleme modelleri var değişik yapılışlar ile çocuklara yapabileceğiniz hem görsel hem yapılış anlatımlar sizlere fikir olsun diye bu ata yelek modelini sunmak istedim.

Düz örgü ile haroşe yaparak bu güzel ata yelek modeli örtaya çıktı süsleme olarak düğme ile düğmenin geçiş bandı harika olduğunu düşünüyorum şimdi bu güzel erkek çocuk yelek modelini yapmak isteyen örgü sevenlere keyifli örgüler dilerim.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.