NAR ÇİÇEĞİ MODELİN HIRKA YAPILIŞISevgili örgü sevenler yine çok güzel kız çocuklar için nar çiçeği örgü modeli ile yapılış anlatımını sizlere paylaşıp fikir vermek istedim.

Çok güzel renkler ile nar çiçeği örgü modeli siz örgü sevenlere fikir olsun diye sunmak istedim yapılışını anlatan tam detaylı hırka modelli umarım sizlerde beğenerek yapacaksınız.

Kol kesimi reglam kol olarak yapılmış olup detayı izleyerek yapacağınızı düşünüyorum .

Hırkada ve kazakta çok güzel kullanılan kol reglam olarak diğer örgü modellerde de kullanabilirsiniz bu kol kesimi diğer kol kesimlerden daha kolay yapılışı var ve kesim yapar gibi kesim yapılır zaten anlatımını izleyince sizlerde bu kol kesimini beğeneceksiniz .

Arkadaşlar yakadan başlamalı bu güzel model ajur yapmadan kol yapılır diğer ve kesim kol da yapabilirsiniz bu modelde artarak yapılmış diğer takma kollarda ise keserek yapılır sizler yakadan başlayarak yaparsanız bu anlatımlı videoyu izlemenizi tavsiye ederim diğer ve kol kesimini sizlere anlatım yaparım

Sevgili örgü sevenler değişik ve güzel modelleri sizlere sunduğumu düşünerek sayfamı takip etmenizi öneririm yorumlarınızı beklerim şimdi bu güzel nar çiçeği örgü modelini yapmak isteyen arkadaşlara keyifli örgüler dilerim.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.