İNCİLİ KASTIRMALI ÇOCUK YELEK MODELİN ANLATIMISevgili örgü sevenler bu gün sizlere incili kastırmalı çocuk yelek modelinden bahsederek fikir edinin istedim.

Çok güzel bir çocuk yelek modeli olduğunu düşünerek sizlere yapılış anlatımı olan videoyu paylaşarak fikir edinebilirsiniz diye düşündüm.

Değişik anlatımlar var fakat tam detay olarak sizlere sunmak ve yaparken de güzel olsun kolay yapın istedim diğer sayfalarda belki görmüş olabilirsiniz fakat her kesin yapılışı ve anlatımı farklı olduğunu düşünerek sizlere en güzel anlatımından yapmanıza yardımcı olsun isteyerek bu güzel incili kastırma çocuk yelek modelini paylaşayım diye düşündüm ve siz örgü sevenlere sundum.

Bu modeli sadece çocuk yelek olarak düşünmeyin başka yerlerde de kullanabilirsiniz nasıl mı hırka bere ,bebek battaniyesinde ve örgü modelini nerede görmek isterseniz yapabilirsiniz bu güzel model bir yerde kalmasın istedim ve fikrimi söyledim.

Bir önceki sayfamda yandan örülen bir yelek modeli sizlere sunmuştum onun gibi de modele bakarak yandan örebilirsiniz onun yapılış tekniği çok güzel bulmuştum sizlerde yapabilirsiniz.

Bazen çok güzel modeller var fakat örneklerde değişiklik yapmak isterseniz model aynı örnek farklı yapılarak çok daha güzel örgü yapabilirsiniz bu yelek modelin örneği ile bir çok yerde kullanarak harika görsel yaratabilirsiniz .

Bu güzel incili örgü modelini umarım beğeneceksiniz şimdi bu modeli yapmak isteyen arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.