YUVARLAK DANTEL PEÇETE MODELİN YAPILIŞISevgili el işi sevenler bu sayfama değişik görseli olan dantel motif birleştirme ile yapılış anlatımını sizlere fikir olsun istedim .

Dantel her zaman çeyizlerde yer almakta olduğunu düşünerek sizlere fikir olsun diye çok güzel zarif motifli bir yuvarlak peçete olarak sizlere paylaşmak istedim değişik ve görsel olarak güzel görünümlü olması sizlere de çeyizlerinize de yer vereceğinizi düşündüm umarım bu güzel motifleri beğeneceksiniz .

Arkadaşlar bu motif ile bir çok yerde kullanacağınız model olarak yapabilirsiniz sadece peçete olarak düşünmeyin ben bu güzel modeli masa sehpa vs de kullanılabilir olduğunu unutmayın bu motiflerin anlatımı yabancı fakat görsel ile dantel yapanlar yapabilirsiniz diye düşünüyorum anlamasanız da elini izleyerek kaç sayı yaptığını sayabilirsiniz örnek çıkarmak zor değil diye düşünüyorum umarım sizlerde yapacaksınız.

Değişik dantel örneklerden bakmak isterseniz sayfamda dantel nevresim,peçeteler,masa örtüsü,oda takımlar,pike takımlar yani dantelle ilgili bütün örnekler ile modeller mevcut bakarak fikir edine bilirsiniz değişik örgü stillerden yapılış’lar dan var sayfamı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Arkadaşlar bu motiflere bakarak da yapabilirsiniz çünkü çok net gösteren bir görüntü olduğunu düşünüyorum ben modeli görünce kolay olduğunu fakat görsel olarak zarif ve çok güzel model olduğu düşünerek sizlere paylaşayım istedim.

Dantel motifi yapacak olan dantel sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.