HAZIR GİBİ ÖRGÜ BAŞLAMA TEKNİĞİN ANLATIMISevgili örgü  sevenler bu sayfamda örgü nasıl başlanır değişik ve hazır örgüler gibi başlama tekniğinden devam edelim istedim .

Örgü çok geniş olduğunu hep söylerim şimdi de başlama tekniği farklı bir örgü tekniğinden bahsederek sizlere fikir olsun diye düşündüm .

Genelde biz örgülere hep lastik yanı bir düz bir terse öreriz oysa bakın çok güzel başlama tekniklerde var sizlere de bu güzel yapılış teknikten fikir edinerek örecek olduğunuz örgülere kullanabilirsiniz.

Bize bu güzel başlama tekniğini tasarlayan ve bizler için kolay örgü yapalım diye güzel anlatımla bizlere sunan pembeli örgülere çok teşekkür ederim .

Değişik örgü örneklerden de bakmak isterseniz sayfamı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır eğer değişik örgü modellerden haberdar olmak isterseniz de takip etmenizi öneririm.

Arkadaşlar örgü anlatımları izleyin derken bu güzel örneklerden neler yaparız ve nasıl yaparız ile ilgili bilgi edinebilirsiniz diye öneriyorum.

Bu örgü başlama tekniği çok önemli olduğunu ve örgüde başlarken görünümlü olması önemli olduğunu unutmayalım.

Örnek başlarken bu örgüyü yapılan modellere dikkat edin her örgüde bu olmaz sadece bazı örneklerde yapmanızı öneririm şimdi bu hazır kazak başlama tekniğini yapacak olan sevgili örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

örgü başlama tekniği
örgü başlama tekniği

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.