Kafesli çiçek şal model yapılış anlatımıSevgili örgü sevenler yine çok güzel tığ işi bir şal modelini sizlere sunuyorum çok güzel ve şık görünümlü şal modelini beğeneceğinizi umarım yapmak için tam detay anlatımı olan videoyu da sizlere yardımcı olacağını düşünüyorum izleyerek nasıl yapılır ile ilgili fikir edinebilirsiniz .

Değişil ve üstünde incileri olan bu güzel çiçekli bademler örgü şal modelini yapmak istediğinizde anlatımlı videoyu izlemenizi öneririm teknik olarak daha kolay yapacağınızı düşünüyorum.

Kafesli şal modeli yaz aylarında akşam serinliğinde üstünüze alarak sizlere hem gösterişli olur hemde şık bir hava katacaktır.

Aksesuar olarak kullanacağınız bu şalı çok beğenerek sizlere sundum fikir edinerek sizlerde değişik görsel yapabilirsiniz.

Gelin şalı olarak da yaparak kullanılabilecek bir model olduğunu düşünüyorum.

Çiçekleri lif modelin bademleri gibi yapılmaktadır lif yapanlar daha kolay yapabilirler diye düşünüyorum bu güzel gösterişli şal modeli umarım sizlerde beğeneceksiniz ben güzel modelleri sizlere sunduğumu düşünürken sizlerden de yorumlarınızı beklerim .

Değişik modellerden bakmak isterseniz sayfamı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır değişik modeller için de takip etmeyi unutmayın .

Arkadaşlar kafesli çiçekler örgü şal modelini yapacak olan siz örgü seven arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


%d blogcu bunu beğendi: