TIĞ İŞİ SEVENLER YENİ BİR ÖRGÜ MODEL İLE YAPILIŞISevgili örgü el işleri sevenler bugün yine çok güzel hiçbir yerde bulamayacağınız çok güzel tığ işi örgü örnekle devam etmek istedim.

Değişik bir örgü tığla yapılmış çok güzel hiç bir yerde görünmeyen harika bir örnek yapılışını anlatan videoyu paylaştım onu izleyerek çok rahat yapacağınızı düşünüyorum umarım sizlerde beğeneceksiniz.
Değişik örnekleri sevdiğim için siz örgü sevenlere de fikir olsun istedim her zaman en yeni ve güzel modellerden paylaştığımı düşünüyorum sizlere bende sizlerden yorumlarınızı beklerim .

orgutarifleri youtube kanalımda sayıları nasıl yaparız ile ilgili yorum yapmak istiyorum eğer takip ederseniz ve kanalıma abone olursanız haberdar olursunuz değişik modeller sunmak ve siz örgü el işleri sevenlere fikir vermek adına burada olduğumu unutmayın.

Bu tığla çok şeyler yapıldığı gibi değişik modellerde yapılabilir olduğunu söylemeden geçemedim sizlerde değişik görseller yapabilirsiniz bu güzel modeli bir çok yerde kullanabilir ve değişik görsel elde edebilirsiniz.

Bu güzel modeli sizlere fikir amaçlı olsun diye sundum eğer değişik modellerden de bakmak isteseniz sayfamı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Bu model 14 zincir üzerine kuruluyor bedeninize göre hesaplayarak yapacak olduğunuz işleme uygulayabilirsiniz.

BU modeli makine iple yapmış fakat sizler istediğiniz iple yapabilirsiniz ve sayı katına göre hesaplayıp kaç örnek olacağını bulursunuz metre ile örneği ölçerek bir örnek kaç ilmek se yapacağınız örneği katlarını sayarak bedeni bulursunuz 38 beden için ayarlarsanız diğer bedenlere birer santim büyütülerek yapılır diğer video ma bu beden ayarlama ile ilgili bilgi vereceğim takıp ederseniz haberdar olacaksınız şimdi bu güzel örneği yapacak olan tığ sevenlere şimdiden kolay gelsin.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.