APARATLA GÜL YAPILIŞISevgili örgü senler çok amaçlı kullanacağınız çok güzel kasnaklı lif yapılışından sizlere fikir vermek istedim.

Değişik ve kasnakla yapılan bu güzel gül motifli model bir çok yerde kullanılabilir olduğu için siz örgü sevenler dekor amaçlı veya şal yapımında kullanmanıza yardımcı olacaktır eğer değişik motif arar iseniz diğer sayfamda yine çok güzel dekoratif motiflerden bilgi edine bilirsiniz bu çok güzel motiflere de bakmak isterseniz yapılışından izleyerek yapabilirsiniz sizlere yapılışını anlatan videoyu da paylaştım.

Arkadaşlar bu güzel motifle süslemelerde de kullanılan çok güzel bir motif olduğunu düşünerek siz örgü sevenler değişik yerlere süs olarak kullanmanıza yardımcı olacağını düşünüyorum.

Aparat la daha değişik motiflerde yapabilirsiniz aynı aparatla değişik motifler sizlerde ürete bilirsiniz sadece yapılış videoyu izlemeniz yeterli olacak çünkü bir motifin yapılış tekniği öğrenirseniz değişik motif için kendiniz de yaratabilirsiniz.

Değişik örgü iplerle de deneyerek rengarenk motifler yapabilirsiniz düz örgü üstüne süsleyerek harika görsel olacaktır şapka da çocuk hırka ,yeleklerde küçük detayla çok güzel görsel olur yanı bu motif bir çok yerde kullanabilirsiniz sizlerde değişiklik yaparak harikalar yaratabilirsiniz şimdi bu güzel kasnaklı gül motifi yapacak olan sevgili örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.


 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.