YÜZÜK ÖRGÜ MODELİ ANLATIMLASevgili örgü sevenler bu güzel yüzük modeli her yaşa kullanılan bir örnek olduğu için sizlere fikir olsun istedim.

değişik ve çok güzel bir model yapılış tekniğini izleyerek çok kolayca yapabilirsiniz her zaman dediğim gibi yine söylemek isterim anlatım videoyu mutlaka izleyin ki kolay nasıl yapılır tekniğini öğrenin.

Bize bu güzel yüzük modelini tasarlayıp adım adım yapılışını anlatan pembeli örgülere buradan teşekkürlerimi iletirim.

Diğer değişik örgü modeller de olduğu gibi bu örnekte de değişiklik yapabilirsiniz bir saç örgünün yanında tek şerit olarak yapıla bilir veya daha sık kullanarak fakat bu tam ayarında olması ve renkleri ile harika gösterişli olduğunu düşünerek aynı şekilde yapabilirsiniz .

Arkadaşlar değişik modellerden de bakmak isterseniz diğer sayfaları ziyaret ederek fikir edinebilirsiniz.

Değişik modellerden haberdar olmak isterseniz videoya abone olarak ve orgutarıfleri.com takıp ederek her yeni modelden hem güzel örnekten haberdar olacaksınız yakında yine yeni bir örgü modeli anlatımını yapmak istiyorum sizlerde de desteklemenizi beklerim .

Sevgili örgü sevenler bu güzel model ile anlatımını izleyerek ve model yapılışına bakarak yapmak isteyen örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.