KEDİLİ BERE YAPILIŞI BAŞTAN SONA ANLATIMISevgili örgü sevenler bu  gün sizlere çok güzel çocuklarında severek kullanacağı figürlü çocuk bere baştan sona anlatımdan bahsederek sizlere fikir olsun diye paylaşmak istedim.

Değişik ve çok güzel bu bere modelini yapıp biz örgü sevenlere paylaşan suzanın el işi dunyasına buradan çok teşekkür ederim.

Değişik modeller tasarlayıp diğer modellere de bakmak isterseniz sayfamdan yada kanalından bakarak fikir edine bilirsiniz adım adım anlatımı çok güzel olduğu içi;n siz örgü sevenlere tavsiye ederim.

Arkadaşlar en küçük detay bile biz örgü sevenler için çok önemlı olduğunu umarım bilirsiniz onun için teknik öğrenmek adına bu güzel anlatımları izlemenizi ve değişik örgü tekniğini edinmenize yardımcı olacaktır.

Çocukların en çok sevdiği figürlü örgü modeller olduğunu düşünerek bu harika modeli sizlere sunayım istedim.

Başka modellerden de fikir edinmek veya haberdar olmak için üye veya takip etmenizi öneririm.

Kedi figürlü bere kulakları kapatan detay sizinde beğeneceğinizi düşünüyorum renklere dikkat ederek harıka renk uyumu olduğunu düşünüyorum ben çok beğendiğimi söylemeden geçemedim sizlerde çocuklarınızı sevindirecek bir tığ işi olduğunu düşünüyorum .

Evet sevgili örgü sevenler değişik modelleri sizlere düşünüyorum sizlerden de yorumlarınızı beklerim şimdi bu güzel anlatımlı videoyu izleyerek yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.