TOMURCUKLU AKASYA YAPRAKLAR ÖRGÜ MODELİ İLE YAPILIŞISevgili örgü sevenler bu sayfama yine yeni ve güzel bir örgü modeli ile anlatımı olan videoyu sizlere fikir olsun istedim ve paylaşayım dedim.

Sizlere bu güzel örgü modeli artık çeyiz hazırlamanın tam zamanı olduğunu düşünerek çeyizlerde yer alması için güzel bir gelin yelek örneği olduğunu düşünerek siz örgü sevenlere fikir olsun istedim.

Değişik örgü modeller için de diğer sayfalara bakarak değişik ve çok güzel modeller mevcut olduğunu hatırlatırım.

orgutarifleri.com sitemde tüm örgü el işlerinden bilgi almak isterseniz sayfayı takıp etmeniz yeterli olacaktır.

Arkadaşlar bu güzel tomurcuklu akasya yapraklar örgü modeli yapılışından bahsederken yapılışını anlatımlı çok güzel videoyu sizlere paylaştım izleyerek kolayca yapacağınızı düşünerek fikrimi söylemek istedim.

Bu güzel modelin bir kaç renkle örülüp fikir olsun her renkte ayrı güzel olduğunu söylemek istedim değişik ve güzel renkler ile yapıldığında görseli daha da güzel olacaktır .

Yapılışı her ne kadar zor ve karışık görünse de yapılış anlatımlı videoyu izleyerek çok kolay yapacağınızı düşünüyorum yapılış tekniği ile sizlerde kolaca yapabilirsiniz örneği nerede kullanabiliriz diye düşünme görmek istediğin her yerde bu güzel örnekten yaparak harika modelin olacaktır.

Bu güzel modeli umarım sizlerde beğenecek ve yapacaksınız şimdiden yapmak isteyen örgü seven arkadaşlara kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.