FAVORİNİZ OLACAK YENİ ÖRGÜ MODELİ İLE ANLATIMISevgili örgü sevenler bu sayfama değişik kolay ve güzel bir örgü örneğinden bahsetmek fikir olsun istedim.

Her zaman değişik ve güzel modellerden sizlere fikir amaçlı paylaşmak isterim sizlerinde beğendiğini düşünüyorum . Arkadaşlar bu örnek üç ve katlarından oluşur sizler istediğiniz örgü modelinde uygulayabilirsiniz örnek her yaşa uygun erkek kız olarak yapabilirsiniz sadece renkler farklı olmalı kızlar genelde canlı renkler kullanılır siz yine kendiniz ayarlayabilirsiniz .

Arkadaşlar sayınızı bence ipin ve şişin kalın ince olması için kendi sayını kararını kendin vermelisin bazen sayılar ipin kalınlığına göre uymaz ben örgüde sadece örnek yapılışına bakar örnek çıkarır ve kendim sayımı oluştururum.

Değişik örgü modelleri isterseniz sayfamı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır .

Bu güzel örgü modelini her örgüde kullanabilirsiniz üç boyutlu görünümlü sizlere kolay olsun diye anlatımları ile videoyu paylaştım izleyerek yapılış tekniklerden bilginiz olur.

Yeni tasarımı olan bu güzel örgüyü bize hazırlayan ve sunan şerifenin örgü dunyası na buradan çok teşekkür ederim

Bu güzel örgü modeli yapmak isteyen arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.