SÜSLEMEK İÇİN ÇİÇEK MOTİFLERİ ÖRGÜ ANLATIMLARLASevgili örgü sevenler bu sayfama değişik çiçek motiflerden bahsedip yapılışıyla paylaşmak fikir olsun istedim .

Çok güzel süsleme çiçeklerden bir kaçını anlatımlarla paylaşıp siz örgü sevenlere fikir olsun istedim çok değişik ve güzel çiçek motifler patik yapanlar için harika yeleklerde veya dekor süslemelerde çok rahat yapılabilir ve çok amaçlı kullanabilir bir motifler olduğunu düşünerek sizlere de fikir olsun istedim.

Değişik modelleri paylaşmak sizlere değişik görsellerden haberdar etmek için burada olduğumu unutmayın sayfama bir kaç çiçek motifler ile anlatımları paylaştım umarım bu çiçek motifleri siz örgü sevenlerde beğeneceksiniz

Evet sizlere sayfamda değişiklik yaparak bir kaç modeli bir sayfada görün istedim değişik görseller isterseniz sayfamda var ziyaret ederek bulabilir ve bilgi edinebilirsiniz .

Arkadaşlar bu çiçek motiflerin anlatımı yabancı bir kanaldan alıp sizlere fikir olsun diye paylaştım tığ işi sevenler ve tığ işlerini çok yapanlar bu modellerıde yapacağını düşünerek paylaşmak istedim.

Değişik örgü değişik bir görsel harika çiçek motifi video izleyerek yapacağınızı umarım renkler bir harika sizlerden bu modeller için yorumlarınızı beklerim şimdi yapmak isteyen arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.