POPCORN PATİK ANLATIMLI VİDEOSevgili örgü seven hanımlar bu sayfama çok değişik görseli olan bir patik modeli ile anlatımlı video paylaşacağım .

Değişik bir patik modeli ile sizlere fikir vermek istedim arkadaşlar bu aralar değişik ve güzel patikler den bahsettim fakat içlerinde gerçekten kolay ve çok güzel modeller var bu patik gibi bu patik de taban keçe kullanmadan kendi örgü yapılarak yapılmış fakat taban için diğer videolarda var suzanın el işi dunyası youtube kanalını bakarsanız yada sayfamda mevcut değişik taban yapılışı ile birleştirme anlatımı var sizlerde tabanını kendiniz yapabilirsiniz.

Arkadaşlar  ben sizlere kolay olsun diye taban videoyu da paylaştım ardından popcorn patik yapılışı olan video anlatımını paylaştım yapılışını çok güzel anlatan ve bu modelleri sizler için hazırlayan suzanın el işi dunyasına buradan teşekkür ederim her modeli harika her anlatımı eğitici olduğu için sizlere kolaylık olsun diye sunmak istedim.

Değişik modeller de bakmak isterseniz sayfamı ziyaret ederek veya takip ederek bulabilirsiniz

Değişiklik yapılabilir bir yorum bulamadım sadece fiyonk yerine sizler çiçek yapabilirsiniz fakat fiyonk çok güzel oldu diğer patikler den değişik olduğunu gördüğüm için sizlere de bu değişik ve güzel zarif görünümlü patik modelden haberdar etmek istedim bu modeli beğeneceğinizi umarım şimdi yapmak isteyen arkadaşlara yapılışları olan videoları izlemenizi tavsiye ederim şimdi yapacaklara şimdiden kolay gelsin.


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.