Dantel oda takımın modeli ile yapılış anlatımıSevgili örgü sevenler bu sayfama değişiklik olsun diye biraz olsun dantel olarak sayfama yervermek siz el işi sevenler için fikir olsun istedim.

Çeyizlerin olmasa olmazı olan bu dantel modeli ile yapılışı çeyiz hazırlayanlara model konusunda yardımcı olayım istedim.

Yeni öğrenmiş ve yeni bir dantel yapanlara kolay ve şık bir motifli dantelden bahsedeyim istedim.

Sayfamda her örgü modelleri bulabilirsiniz  bende dantel yapılışı da olsun yeni öğrenenler için de kolaylık olsun diye düşündüm umarım bu yapılış sizlere kolay olacak izleyerek yapabilirsiniz.

Değişik örnekler isterseniz sayfamı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Arkadaşlar artık bende modellerimin videosunu çekmeye başladım desteklerseniz her zaman yeni ve değişik video yapacağım sizlere fikirlerimi sunacağım:

Günümüzde ve çok eskiden beri dantel yapılır ve kullanılır şimdi sadece çeyizlerde bulunur oldu oysa dantel her zaman çok güzel ve kullanılabilen bir el işi olduğunu düşünerek sizlere fikrimi sunarım .

Evet arkadaşlar umarım bu düşüncemi umarım beğeneceksiniz ben bu güzel örnekleri sunuyorum bende sizlerden yorumlarınızı beklerim.

Bu güzel motifli dantel oda takımı beğenecek ve yapacak olan örgü seven arkadaşlara şimdiden kolay gelsin yapılışını izleyerek kolay yapacağınızı düşünerek izlemenizi tavsiye ederim iyi seyirler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.