YENİ TASARIM ÇİÇEKLİ LİF MODEL ANLATIMISevgili örgü sevenler bu sayfama yine çok güzel çiçekli lif modelini sizlere anlatımı ile paylaşıp bilgilendirmek istedim.
Çok güzel bir lif modeli çok beğendiğim için sizlere de fikir olsun istedim renkleri ile harika bir lif modeli çiçekli fakat renklerin uyumu güzel sizlerde yapacak olursanız değişik renklerde kullanabilirsiniz .

Zarif kalplı yaprakları olan bu lif modeli yeni tasarım olduğu için sizlerde bu aylarda çeyiz hazırlama donemi olduğunu düşünerek kolay fakat karışık bir lif modelini sizlere fikir olsun istedim.

YAPILIŞI

Önce zincir sonra trabzan üç zincir yine trabzan böylelikle beş yuva yaparak ilk oluşumu tamamladık zincirin içine beş trabzanla doldurup bu şekilde devam ediyor anlatımı çok güzel videoyu izleyerek yapabilirsiniz değişik bir örgü lif modeli renklerin geçişleri ile harika görsele sahip olduğunu düşünüyorum sizlerde umarım beğeneceksiniz.

Ben modellerin sayısını video izleyerek yapılır diye vermek istemiyorum benim yapılış anlatımın farklı olmasın sizleri yanılta bilir onun için en güzeli tasarlayan anlatımını yapandan izleyerek yapılırsa daha iyi olacaktır.

Evet arkadaşlar belki bir çok lif modeli var fakat yapılışları farklı olduğu için sizlere her lif modelin görsellerin den fikir edinin istedim.

Çiçekli lif modeli bizlere anlatarak bilgilendiren ören hanıma buradan teşekkürlerimi iletirim şimdi bu lif modelini yapmak isteyen arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.