BİR DALDA BEŞ ÇİÇEK OYA MODELİN ANLATIMISevgili hanımlar bu sayfama yeni ve çok güzel bir tülbent oyasından bahsetmek ve yapılışı olan anlatımlı videoyu sizlere paylaşıp fikir vermek istedim.

Değişik güzel bir oya tığ işi harika gösterişli tam çeyizler için ideal bir örnek olduğunu düşünerek sizlere fikir olsun.

Çeyizlere her zaman gösterişli örnekler bakarız ya işte gösterişli kolay ve güzel bir oya modeli sizlerinde beğeneceğini düşünerek yapmak isterseniz yapılışı olan videoyu sizler için kolay olacağını düşündüm ve paylaştım sizler bu videoyu izleyerek daha kolayca yapacağınızı düşünüyorum .

Sizlere birde şunu söylemek isterim eğer bu modelin sayılarını fazla yaparsanız havlu ucu olarak da yapabilirsiniz değişik olur güzel örnek diye düşündüm.

Zemini yeşil kullanılmış sizler de bu uyuma dikkat edin tülbent renklerden çiçekler yaparak harika olacaktır yeşil renk olarak koyu açık olabilir fakat çiçek dalı olduğu için yeşil olmalı ki örneğiniz gösterişli olsun ona göre tülbent seçmelisiniz .

Oya yapanlar bilir fakat ben yine fikir vereyim oya yapmadan önce kenar yapılır üstüne oya örneği yapılır .

Kolay zarif bir dalda beş çiçek oya modelini umarım beğeneceksiniz değişik oya modelleri isterseniz sayfamı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır her örnekten ve her el işlerinde var yeni modellerden de haber almak isterseniz takip etmenizi tavsiye ederim şimdi bu güzel zarif oyayı yapacak olan örgü seven arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.