KARE KALPLI LİF MODELİ İLE YAPILIŞISevgili örgü sevenler yine çok güzel yeni bir lif modeli ile çok iyi anlatımla sizlere fikir vermek istedim.

Yine yeni ve çok güzel kalplı lif modelini sizlere sunmak ve yapılışını anlatan video izleyerek yapılışından bilgilendirmek istedim yapılışı ve anlatımı çok güzel bir model diğer sayfamda lif modeli olarak var eğer yapmak ister ve değişik lif model için sayfamı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Çok güzel ve anlatımı ile bize tasarımı ile anlatımını yapan pembeli örgülere buradan teşekkürlerimi iletirim.

Diğer videosunda da değişik liflerin anlatımlardan yardim alabilirsiniz.

Bu aylarda çeyiz hazırlamak için güzel bir lif modeller için sayfamı ziyaret etmenizi ve istediğiniz değişik modellerin örneklerine bakarak çok güzel anlatımlardan yardımcı olacağını düşünerek tavsiye ederim.

Arkadaşlar bu fıstıklı lif modeli renkleri ile harika bir görsel oldu bazen renklerle ilgili yorum yapıp sizlere fikir veriyorum fakat bu güzel lif modeli ile ilgili yorum yapmak istemedim anlatımı ile harika olduğunu ve yapılışında sizlere kolay olacağını düşünüyorum zaten anlayamaz ve takılır olursanız yorum kısmına yazarak yardımcı olmak için burada olduğumu unutmayım .

yeni ve güzel modellerden sizler haberdar olmak için takıp etmeniz yeterli olacaktır umarım bu fikirlerimi beğenir ve  sizlerde güzel modeller için takıp edersiniz.

Kalplı lif modelini beğenen ve yapacak arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.