TIĞ İŞİ BÖĞÜRTLEN ÖRNEKLİ HIRKA MODELİN YAPILIŞISevgili hanımlar çok güzel değişik şık bir örgü modeli tığ işi olan bir ceket modeli sizinle paylaşmak istedim.

Böğürtlen modeli ile ceketiniz harika olacağını düşünerek sizlere fikir vereyim istedim sizlerinde beğeneceğini düşünerek yapılışı ile paylaştım.

Harika bir tığ işi olduğunu düşünerek  ceket veya başka örgüler içinde kullanabileceğiniz bir model olduğunu düşündüm ve fikir olsun diye sizlere sundum çok değişik bir örgü modeli.

Değişik modellerden de haberdar olmak isterseniz sayfamı takip etmenizi öneririm.

Arkadaşlar bu böğürtlen modeli ile yelek  de çok güzel olur yada bir şık bere ile takım yapabilirsiniz çocuklara tam takim olur çok da güzel bir çocuk takimi olacağını düşünüyorum.

İstediğiniz renkle de yapabilirsiniz fakat bu renk çok kibar oldu daha önceki sayfamda şişle yapılan fıstıklı örgü modeline benzediğini düşünüyorum örgünün geniş olduğunu hep söylerim bu modellere bakınca sizlerde fikrime katılacağınızı ve değişik yerde kullanılan bu örgüler için sizlerde doğrulayacağınızı düşünüyorum ve yorumlarınızı beklerim.

Sevgili örgü sevenler ben hep derim ya değişiklik yapın görsel olarak modellere bakın diye evet örgülerde değişiklik sizlere kalmış sizler değişik olsun isterseniz bu ceket için de olur nasıl mı düğmelerin olduğu yerde düz trabzan yapıp hanı lastik yaparız ya buda onun gibi yapılabilir değişik düğme ile harika olacağını düşünüyorum .

Evet hanımlar değişik modeller için takıp ederseniz yeni ve güzel modellere sahip olacaksınız şimdi yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin iyi izlemeler.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.