ON BEŞ PARMAK TIĞ OYASI MODELİN YAPILIŞISevgili örgü sevenler bu sayfama on beş parmak oya modelin yapılışı olan tığ oyasını sizlere anlatımlı video ile paylaşmak istedim.

Her zaman oya modellerden bahsederken çeyiz deniyor fakat ben oya modelleri demek isterim zaten siz oya sevenler istediğiniz gibi öreceksiniz bilgi almak isterseniz evet bazı oyalar çok güzel ve ağır örnekleri onları kendimize kullanmaya kıyamaz hemen çeyizlere atarız .

Zaten çeyiz için yapılırsa en güzeli isteriz fakat bence el emeği hepsi çok güzel oyalardan önce bizim dikkat etmemiz gereken yazmanın rengi çünkü oyaya bakınca renklerin uyumu gelir onun için en güzel yazma olmalı üstündeki çiçek desenleri yapacağımız oya çiçeklerin renklerine uyumlu olalı ki oya modelimiz güzel zarif olsun.

Bu oya yazmasıyla üstündeki motif renkleri harika olduğunu düşünerek siz örgü sevenlere fikir olsun istedim .

Arkadaşlar eğer değişik model isterseniz örgü el işlerinden örnek ararsanız sayfamı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır her aradığınız modellerin yapılışıyla mevcut.

Sevgili el işleri sevenler bende bir el işi seven olarak sizlere güzel modelleri sunduğumu düşünüyorum sizlerden de yorumlarınızı beklerim modelleri örnek kolay olsun yapayım derseniz video anlatımları izlemenizi tavsiye ederim.

Evet arkadaşlar bu yazma oya modeli yapmak isteyen arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.