BAYKUŞ MODELİ İLE YAPILIŞ ANLATIMISevgili örgü sevenler bugün çok güzel ve değişik baykuş örgü modeli ile anlatımından bahsetmek istiyorum.

Örgü modeli olan baykuş görünümlü bu örgü ile ilgili biraz yorum yapmak sizlere fikir olsun.

Arkadaşlar bu modeli nasıl yapılır ve nerede kullanabiliriz diye soracak olursanız ben bu modeli atkı da,şapka ,boyunluk,çocuk hırka sına,yelek,battaniye yani aklımıza gelen ve nerede görmek istersek olur renklerine dikkat ettikten sonra güzel bir örgü modeli nasıl yapılır konusuna gelince yapılışını anlatan bir videoyu sizlere sundum bizlere bu anlatımını yapan pembeli örgülere buradan çok teşekkür ederim bu güzel model ile harika eğitici anlatımından dolayı.

Anlatımları olan tüm videoları her zaman söylerim izleyin diye çünkü yapılışı herkesin farklı sizlerde bu farklı örgü tekniğinden bilgi edinin diye söylerim.

Baykuş örgü modele birde boncukla göz olarak yapılışı çok güzel oldu sizlerde bunun gibi süslemeler yaparak güzel model ortaya sunabilirsiniz .

Değişik ve güzel modellere sahip olmak isterseniz takip etmeyi unutmayın umarım bu fikirlerimi sizlerde beğeniyorsunuz örgü modelleri sizlere fikir olsun yapmakta ve modellerde yardımcı olmak için buradayım .

Sevgili örgü sevenler baykuş örgü modelini yapacak olursanız şimdiden siz örgü sevenlere kolay gelsin iyi seyirler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.