ÇİRKİN GÖRÜNEN AMA AYAKTA GÜZEL DURAN PATİK MODELİ ANLATIMLISevgili örgü sevenler bugün yine çok güzel ve kolay bir patik modeli sizlere yapılışını anlatan video ile paylaşıp fikir vereyim istedim.

Sizlerinde beğeneceği kolay bir örgü patik olarak sizinle bu örgüyü paylaşmak fikriniz olsun yapmak isterseniz ve hem kolay hemde çok çabuk örülen bir model olduğu için fikir edinin istedim.

Evet arkadaşlar iki şişle ve iki renkle görünümü her ne kadar çirkin desek de güzel duran bir patik olarak görüyoruz.

Sizlerde evde otururken dinlendirecek bir örgü olduğunu sizin de yaparken bir terapi gibi olduğunu düşünerek fikrimi sunayım istedim.

Lastik ve haruşe den oluşan bir örgü modeli sizinde hoşuna gideceğini düşünüyorum bu modeli tasarlayan ve yapılışı kolay olsun diye bizlere sunan şerifenin örgü dunyasına teşekkür ederim.

Değişik ve güzel modeller için haberdar olmak isterseniz üye ve takıp etmenizi tavsiye ederim modeller ile sayfam hakkındaki yorumlarınızı da beklerim ben her zaman yeni ve güzel modelleri sizlere paylaşmak için burada olduğumu unutmayın .

Değişik örgü patikler için diğer sayfalara bakarak oradan da bilgi edinebilirsiniz.

Evet arkadaşlar bu patiği beğenip yapmak isteyen arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.