KARPUZ BOT PATİK MODELİ İLE ANLATIMISevgili örgü sevenler sizlere çok güzel ve yeni bir karpuz bot patİk modeli ile anlatımla sizlere fikir olsun istedim.

Kış zamanlarda sizi sıcak tutacak ve renkler ile harika bir bot patik modeli ile anlatımını sizlere paylaşmak istedim .

Yapılışı ve anlatımı olan video paylaşmak sizlerde izleyerek çok kolay yapacağınızı düşünüyorum çünkü modeli tasarımı yapan yapılış için anlatarak videoyu bizlere paylaşan suzanın el işi dunyasına buradan çok teşekkür ederim.

Anlatımı güzel olduğu için sizlere nasıl yapılır sayıları ne diye açıklama yapma gereğini duymadım izleyerek çok kolay yapabilirsiniz.

Renkler ile harika yaz sıcağı bize getiren suzan hanım kış soğuklarda bot gibi giyeceğimiz bir model hazırlayıp siz örgü sevenlere fikir olsun diye bende sizlere sunmak istedim.

Yapılışı farklı tığ işi bir örgü modeli umarım sizlerde severek sizlerde yapacağınızı düşünerek fikir olsun istedim düşünerek .

Değişik ve güzel modeller isterseniz takip etmenizi öneririm en güzel modelleri sizlere sunduğumu düşünüyorum.

Arkadaşlar bu modeli ve renkleri başka bir örgü modelinde kullana bilirsiniz renklerin uyumu çok güzel modeli gösteren renklerin olduğunu hep söylerim .

Diğer sayfalarda belki buna benzer modeller ve patikler de var fakat yapılış tekniği ile bot olması çok güzel olduğunu düşünüyorum ve sizlere fikrimi söylemek için sizlere paylaştım.

Evet arkadaşlar bu modeli beğenip yapacak olursanız video anlatımını izlemenizi tavsiye ederim şimdi yapmak isteyenlere kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.