KARE ÖRGÜ YILDIZLI LİF MODELİN YAPILIŞISevgili örgü sevenler çok güzel ve değişik yıldızlı lif modeli ile anlatımla yine sizlere bilgi vermek istedim

Kare fakat yıldız görünümlü lif modeli sizlere anlatımıyla paylaşıp fikir olsun istedim .

Yapılışı ve kendi tasarımını hazırlayan ve bize yapılışında kolaylık olsun diye paylaşan pembeli örgülere buradan teşekkür ederim.

Arkadaşlar lif modeller çok yerde var fakat değişik olduğunu görünce sizin de beğeneceğinizi düşünerek fikir amaçlı paylaşmak istedim .

Çok güzel renklerle lif yapımı sizlerinde yapacağını düşünerek sunayım istedim .

Diğer sayfalarım da yine çok güzel lif modeller ile anlatımlar var oradan da bakarak fikir edine bilirsiniz yapılışı kolay fakat renklerin uyumuna dikkat ederseniz çok güzel uyumlu ve harika görünümlü olduğunu düşünerek sizin de renklere dikkat etmeniz için bu güzel modellerden haberdar ediyorum.

Umarım sizlerde fikirlerime katılacak ve renkler konusunda dikkate alacaksınız.

Evet arkadaşlar lif modelinde isterseniz kendinize isterseniz çeyizlerde kullanabilirsiniz bu model ile değişik modellerde yapabilirsiniz.

Kare motif yapıp bebekler için battaniye olur orta kısmına bakınca kare bir motif harika olacaktır bu kare motifle diğer renkler ile değişik bir görsel olacak bence denemelisiniz .

Yapılışı çok kolay bir örgü olduğunu söylemek istedim sizde yapmak isterseniz ve bilmiyorsanız anlatımı olan videoyu izleyerek çok kolayca yapabilirsiniz hiç bilmeyen de öğrenecek kadar detay anlatımı olduğunu düşünüyor ve fikrimi söylemek istedim şimdi yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.