TUNUS İŞİ BEBEK ATKISI YAPILIŞISevgili örgü seven anneler bugün sizlere tunus işi çocuk atkı sından bahsetmek istedim yapılışını kolaylık olsun diye canım anne  kanalından sizlere paylaşıp fikir vermek istedim.

Arkadaşlar bu aralar paylaşımlardan farklı olsun diye tunus işi atkı paylaşmak sizlerde çocuklarınıza yapmak isterseniz diye anlatımlı videoyu da sizlere paylaştım .

Bu modelle neler yapabiliriz diye düşünür isek bir yorum yapıp sizlere fikrimi sunayım.

Evet arkadaşlar bu tunus işi çok güzel bir el işi olduğunu söylemek istedim.

Tunus işi ile neler yaparız?

Atkı,şapka,yelek,ceket,patik,hırka,bebek battaniyesi gibi bir çok yerde bu örgüyü örebiliriz diğer örgü gibi bu tunus işlerde çok geniş olduğunu söylemek istedim .

Bizim en önemlisi örgülerde her tekniği öğrenmektir yapabilmemiz için eğer örgü yapmak istediğimiz her ne olursa olsun tığ işi ile şiş yapılışı farklı fakat bizler yapmak istersek tığ işi örneğini şişle de yaparız şiş ile örgü modelini tığla yaparız en önemlisi örgüyü bilmek ve istemektir.

Arkadaşlar biz bu işi bilmiyoruz demeyin çünkü o kadar güzel anlatımlar var ki sizin için en iyi anlatımları modellerle paylaşıyorum sizinde bu yapılış anlatımlardan yeni örgü tekniklerden bilgi edinin istedim.

Umarım bu fikirlerimi size bilgilendirmiş oldum şimdi yapacak arkadaşlara kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.