PEYNİR DİLİMİ MODELİ YELEK YAPILIŞISevgili örgü sevenler yine çok güzel yeni bir çocuk yelek modeli ile anlatımını sizlere paylaşmak istedim.

peynir dilimli bu modeli çocuklar için çok güzel olduğunu düşünerek sizlere fikir vermek istedim hem kız çocuklara hemde erkek çocuklar için yapılabilir bir örnek olduğunu düşünerek sizlere fikir olsun diye anlatımını da paylaştım

Evet arkadaşlar bu örnek aslında her yaşa kullanılabilir olduğunu söylemeden geçemedim evet her yaş için uygun bir model fakat sadece renkler de değişiklik yapmak gerekir diye düşünüyorum .

Sizlerde kendinize yaparken yakadan başlayarak da yapabilirsiniz sadece renklerde dikkat etmeliyiz çünkü çocuklara daha canlı renkleri tercih edersek güzel olur biz kendimize sade düz renkler tercih edelim baklava desen gibi olur öylede güzel olacaktır.

Çizgili yelek çocuklar için harika olur umarım sizlerde bu modeli beğenerek kendi veye hediye edecek olduğunuz çocuklara yapacaksınız .

Çocuklar için en çok kullandığımız yelek olduğunu düşünerek yapılışını da sizlere paylaşıp sizlerde kendi çocuklarınıza yaparken kolay olsun istedim

Değişiklik yapın diye her zaman söylerim ya işte değişiklik düğme ile de yapılabilir arı ayrı düğme dikerek bir görsel kattı sizlerde ama renkler ile ama değişik bir düğme veya bir fermuar takarak değişik görsel sergileyebilirsiniz.

arkadaşlar bu modeli izleyerek yapmanızı tavsiye ederim şimdi yapmak isteyen arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.