Kare şeritli lif modelin anlatımı buradaSevgili örgü sevenler bugün yine çok güzel kare bir lif modeli ile anlatımını sizlere paylaştım.

Sizlerinde bu zamanlarda en rabet gören ve istek alan bu lif modeli bende değişik güzel bir modeli ile yapılışından sizlere fikir vereyim istedim.

Evet arkadaşlar bu modeli tasarımı ile yapılışını sizler için hazırlayan Pembeli örgülere teşekkürlerimi buradan sunarım umarım bu modeli ile anlatımlı videoyu izleyerek çok güzel yapılış tekniğinden yararlanarak yapılışınız kolay olacaktır.

Yeni ve çok güzel modeller ile bizlere paylaştığı için tekrar teşekkür ederim sizlerde değişik ve daha farklı modeller

isterseniz takip etmeyi unutmayın.

Arkadaşlar bu güzel modeli çeyizlerde de kullanabilir çok güzel renkleri ile çeyizde görsel olarak çok güzel gösterişli olacağını düşünüyorum.

Her zaman dediğim gibi renklere ben çok dikkat ederim çünkü modelleri gösteren her örgüde renk olduğunu her zaman söylerim sizde bu fikrime katılacağınızı düşünüyorum.

Kare ve şerit halinde örülen bu lif modelin renklerin uyumu çok güzel olduğunu düşünerek sizlere fikrimi sundum sizlerden de yorumlarınızı beklerim.

Anlatımlı videoyu izleyerek yapılışı olan tekniklerden bilgi edinebilirsiniz .

Evet sizlerde biliyor ve yapıyorsunuz fakat herkesin yapılışı farklı olduğu için değişik teknikler elde edebiliriz.

Sevgili örgü sevenler umarım beğenip yapacaksınız bende şimdi yapmak isteyen arkadaşlara şimdiden kolay gelsin iyi seyirler dilerim.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.