KEÇE İLE PATİK TABAN YAPILIŞISevgili örgü sevenler bugün çok güzel yeni keçe ile terlik tabanın yapılışını paylaşmak istedim.

Patik taban olarak bütün örülen patikleri çok paylaştım fakat bu keçe ile tabanlık olması ev terlik gibi kullanılır demek olduğunu gördüm ve siz örgü sevenlere de fikir olsun diye sunayım istedim.

Bizlere bu tabanlık tan fikir olsun diye anlatımını ve bu güzel modelin yapılışını anlatan suzanın el işi dunyasına buradan çok teşekkür ederim .

Güzel sunumu ve değişik fikirler ile bende sizlere bilgilendirmek istedim umarım sizlerde bu güzel kendi tasarımı olan suzan hanımın modelleri beğeniyorsunuz ben beğenerek sizlere fikir verdiğimi düşünüyorum.

Arkadaşlar her zaman dediğim gibi yine söylüyorum bir modeli gördüğünüzde yapılışını izleyin çünkü her kesin yapılış tekniği var ve sizlerde bu güzel yapılış tekniklerden fikir edinin istediğim için tavsiye ediyorum.

Çok güzel patikler var fakat bence bu tabanlı yapılan patik değilde terlik de yapılabilir yada ayakkabı yapılışında bu şekil yaparak çok güzel kendi örgün ile ayakkabı yapabilirsiniz diğer sayfalarda var fakat ben bu tabanlık yapılışını ve anlatımını sizlere daha güzel tarif etiğini düşünerek önermek istedim.

Eğer yapılış tekniği beğendiyseniz diğer kanalında var çok güzel anlatımından sizlere bu suzan el işi dunyasına bakıp değişik videolarını izleyerek değişik yapılış tekniğini alabilirsiniz size yapılışta kolaylık olur.

Evet sevgili hanımlar bu tabanlık la ilgili bilgilerimi sundum sizlerden de yorumlarınızı beklerim şimdi yapacaklara tavsiyem videoyu izleyerek kolay yapabilirsiniz yapacak arkadaşlara şimdiden kolay gelsin iyi seyirler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.