BOYUNLUK SÜSLEME ÇİÇEĞİ ÇOK AMAÇLI ÖRGÜ YAPILIŞ TEKNİĞİSevgili örgü sevenler bugün sizlere bir çok yerde süslemeye kullanabilir çiçek yapılışından bahsetmek istedim.

Çok güzel ortası incili olan süsleme çiçeğin yapılışından sizlere paylaşmak sizlere kullanabileceğiniz ile ilgili bilgi vermek istedim.

Bu güzel çiçek motifi hazırlayan ve bizlere kolay olsun diye anlatımını yapan pembeli örgülere buradan teşekkürlerimi iletirim.

Arkadaşlar çok değişik ve güzel bir çiçek modeli isterseniz lif modelinize isterseniz şapka ,çocuk panço ,boyunluk yani istediğimiz her yerde uyum sağladıktan sonra kullanabiliriz çok amaçlı bir çiçek motif olduğunu düşünerek sizlerde bu motiften bilgi edinin istedim.

Haruşe bir örgü boyunluk yaptığınızı düşünün böyle birde çiçek motifle süsleyin harika bir görünümlü boyunluk elde etmiş olacaksınız.

Evet arkadaşlar sizlere bu süsleme konusunda fikirlerimi sundum bende sizlerden yorumlarınızı beklerim umarım sizde bu motifi beğenirsiniz değişik bir motif de ararsanız sayfamda var oradan da bilgi edinebilirsiniz.

Yapmak istediğiniz her ne olursa olsun süsleyerek daha güzel olacaktır.

Ortasına bu motif çiçekler ile battaniye göbek olarak büyütebilirsiniz battaniyede de güzel olur kabartmalı bir görünüm elde edebilirsiniz yani bir çok yerde kullanacağınız bir çiçek yapmak isteyen arkadaşlara kolay gelsin iyi izlemeler.

ÇOK AMAÇLI ÖRGÜ SÜS ÇİÇEĞİ
ÇOK AMAÇLI ÖRGÜ SÜS ÇİÇEĞİ

Evet arkadaşlar bir kaç model çiçek görselleri sizlere fikir olsun diye paylaşmak istedim .


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.