FISTIKLI GELİN YELEK ANLATIMLISevgili örgü sevenler bugün sizlere çok güzel fıstıklı gelin yelek modelin yapılışından bahsetmek istedim

Arkadaşlar bu aralar her yerde tığ işi fıstıklardan örnekler gördük bende bu fıstıklardan gelin yelek modeli şişle yapılışından bahsedip siz örgü sevenlere fikir olsun istedim.

Tam zamanı bu atlarda kız çeyizi hazırlamak için çok güzel örnekler ile çeyizleri düzelim oyasından yeleğinden ve bir çok şey örebileceğimiz için çok güzel bir zaman olduğunu düşünüyorum .

Çeyiz demek istemen ama bu çok güzel yelek çeyize uygun olduğunu düşünerek söyleyip sizlere fikrimi sunayım istedim.

Belinden oturtmalı çok değişik bir görsel olduğunu söyleyerek sizde daha değişik modeller ile bunun gibi yapabilirsiniz her örnekle yapılabilir ben bu tarzı beğendiğim için size de fikir edinin istedim.

Genç kızlara da yapabilirsiniz fıstıklı model yapılışını da sizlere paylaştım kolay yapabilirsiniz izleyerek her zaman dediğim gibi izleyerek değişik bir teknik ile sizlerde çok kolay yapabilirsiniz.

Bu modeli görsel bakarak yapılışına değişik örnekle yapabilirsiniz yapılışı çok güzel model olduğunu düşünerek sizlere fikrimi söyleyip fikir edinin istedim.

Eğer bu modeli yapacak olursanız anlatımı olan videoyu izlemenizi tavsiye ederim şimdi yapmak isteyen arkadaşlara kolay gelsin

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.