PİLELİ ÇİÇEKLİ HIRKA MODELİN YAPILIŞIMerhaba arkadaşlar bugün sizlere pileli ve çiçekli çocuk hırka modelin yapılışından bahsedeceğim:
Yakadan başlamalı çocuk hırka yapılışında pile olması hırkanın modeline değişiklik kattı ve çiçekler ile harika bir görsel oluştu sizlerinde değişik yapmak için bir çok alternatiflerinizin olduğunu düşünüyorum .

Sevgili örgü sevenler çok güzel bir hırka modelin daha uzun yapıp bir palto havası verebilirsiniz .

Dekor için sizlerde çiçek motifler veya başka bir dekoratif kullanarak değişiklik yapılabilir .

Düz örgü aralarına nohut modeli yapılması da değişik hava kattı diye düşünüyorum sizlere yapılışı olan anlatımlı videoyu paylaştım örgü sevenlere fikir olsun örgü örmeniz  için kolaylık olacağını düşünerek sizlere sunmak istedim.

Görselde arka görünümü da sizlere paylaştım sizlerde umarım beğeneceksiniz bu güzel çocuk hırka modeli ben beğenerek size paylaşmayı ve fikir edinmeniz için sundum sizlerden de yorumlarınızı beklerim.

Arkadaşlar değişik modeller görmek isteseniz üye ve takip etmeyi unutmayın sizler örgü ararken her modeli sizlere yardımcı olduğumu düşünüyor ve her örgü el işi bulabileceğinizi düşünüyorum .

Bende örgü seven ve hala örgü ören olarak sizlere en güzel en yeni modellerden haberdar etmek için burada olduğumu düşünüyorum

Sevgili örgü sevenler umarım bu modeli sizde beğenecek ve yapacaksınız şimdi yapmak isteyen arkadaşlara şimdiden kolay gelsin .

pileli çiçekli örgü hırka yapılışını anlatan el işi krallığına teşekkür ederim izlemenizi tavsiye ederim kolay gelsin iyi seyirler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.