YALANCI SELANİK ÖRGÜ MODELİ ANLATIMLIMerhaba  sevgili hanımlar bugün sizlere yalancı selanik örgü model ile anlatımını paylaştım.

Sizlerinde çok severek yapacağınızı düşündüğüm bir örgü yalancı selanik modelin anlatımını yapan penbeli örgülere buradan anlatımından dolayı kendisine teşekkür ederim çok güzel ve değişik görselleri ile sizlere fikir vermekten dolayı tekrar teşekkürler.

Arkadaşlar bu model iki yüzü kullanılan bir örgü modeli her iki tarafı da ayni örgü tekniği olduğunu söylemek istedim.

Şapka,boyunluk,erkek kazaklarda kullanacağınız bir model bu örgü genelde erkek kazaklarda çok kullanılır fakat bayan hırkalarda da kullanabilirsiniz çocuklara ve her yaşı hitap eden bir örgü modeli olduğunu düşünüp siz örgü sevenlere fikrimi sunayım ve sizlere de fikir olsun istedim.

Arkadaşlar değişik modeller için takıp edin en yeni ve güzel anlatımları bulabileceğiniz bir site olduğunu düşünüyorum.

Yalancı selanik örgü modeli çok eskiden beri var fakat san ki bu teknikler ile basitleşmiş örgü tekniği ile çok daha kolay örülüyor.

Şimdi arkadaşlar çok kolay teknikler ile sizlere kolay örgü örmenizi sağlamakta buda örgü sevenlerin çok örgü ördüğünü gösterir.

Erkek kazaklarda çok güzel gösteren bu modeli yapılışına bakarak eğer yapacak olursanız şimdiden siz örgü sevenlere kolay gelsin.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.