HARİKA BERE KOLAY ÖRGÜ YAPILIŞI ANLATIMIYLAHarika örgü bere modeli ile siz örgü sevenlere kolay modelin yapılışını paylaşmak istedim.

Arkadaşlar çok güzel görselli ile bere yapılışı sizlere fikir olsun yapılışında kolay olsun diye sizlere sundum.

Fıtıklı örgü teknikle yapılan bu örgü bere hem kendine hem çocuğuna yapıp çok güzel bere modelini kullanmanız için fikir amaçlı sizlere paylaştım.

Evet arkadaşlar ben her zaman değişik görseli olan yeni modellerden bahsetmek isterim .

Ortasından başlayan ve artırma tekniği  ile yağılan bu bere modelini umarım sizlerde beğenip yapacaksınız eğer yapmak isterseniz bu modeli yapıp siz örgü sevenlere yapılışını anlatan arkadaş pembeli örgülere teşekkür ederim çok güzel ve eğitici anlatımından dolayı.

Değişik modelleri tasarlayan pembe hanim bu bere modeli lif fıstıkları gibi örülüp bu şapka yapılış düşüncesi bence harika olmuş sizin beğeneceğini düşünüyorum.

Tığ işi bazı modeller gerçekten çok güzel olduğunu söylemeden geçemedim .

Hani ben hep derim ya örgü bir yerde kalmamalı evet arkadaşlar lif örgü teknikle yapılan bu çok güzel bere modelinde sizde bu fikrime katılacağınızı düşünüyorum.

Siz örgü sevenler model benden yapılışı sizden olsun yeni model için üye ve takip edin şimdi bu çok kolay ve güzel örgü tığ işi bere yapmak isteyen arkadaşlara kolay gelsin iyi seyirler.

Bu zamanlarda en çok ihtiyaç duyduğumuz bu bere şapka örgülerimizi yapmak sizlere fikir amaçlı paylaştım kolay gelsin

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.