İĞNELİK YAPIMI DEKORATİF SÜS YAPILIŞIN ANLATIMLASevgili ev hanımlar bugün sizlere dekoratif bir iğnelik yapılışından bahsetmek istedim.

Evet arkadaşlar çok güzel değişik bir model olan iğnelik ten bahsetmek ve sizlere fikir olsun istedim.

Yapılışı be kullanılan mağzemeler çok basit ve çok güzel bir dekoratif iğnelik modeli yapılışı anlatımına bakarak sizlerde düğün nişan gibi dağıtmak için bir model.

Arkadaşlar artık düğünlerde ve özel davetlerde şekerlik veya değişik mag netler var fakat benim çok dikkatimi çekti bu model daha güzel ve daha kullanışlı diye düşünerek sizlere fikir olsun istedim.

Herkesin yapabileceği bu iğnelik kızların çeyizi için çok uygun olduğunu düşündüm kış ayında bunlardan hazırlayıp yaza hazır olsun .

Sevgili örgü sevenler hep örgü yapmak değildir bazen değişik şeylerle uğraşmak gere değişik sanatlarda yapabiliriz diye böyle el becerilerden de sizlere fikir vermek istedim umarım sizlerde beğenecek ve yapacaksınız bu çok kolay fakat çok şirin görünümlü iğnelik sizinde olsun istemez misiniz.

Arkadaşlar bunu siz modeli buz dolabınıza magnet yaparak her zaman elinizin altında iğneliğiniz olsun diye yapabilirsiniz .

Ben bu model dekoratif süslü modeli yapılmasını öneririm bence gerçekten iyi düşünülmüş .

Umarım sizlerde fikirlerime katılacak ve sizlerde yapacaksınız .

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.