İKİ ŞİŞLE ÇORAP NASIL YAPILIR BAK GÖRMerhaba arkadaşlar yine çok güzel ve çok kolay bir çorap yapılışıyla buradayım.

Sizlere değişik ve beş şiş kullanamayan arkadaşlar için çorap yapmasın mı diye düşünerek iki şişle çorap model ile yapılışından sizlere fikir vermek istedim.

Saç örgü modelli bir örgü çorap yapılışından bahsederken arkadaşlar siz modelin yapılışına bakın ve istediğiniz örgü nakışını yapabilirsiniz.

yeni öğrenenler bile yapabileceği çok kolay bir örgü modelin çorap yapılışını sizlere fikir amaçlı paylaştım.

Sevgili örgü sevenler biraz bu çorapla ilgili yorum yapalım.

Bu çorabın alt kısmı yine lastik yaparak üstüne değişik örgü modellerden yapabiliriz çok da güzel anlatımı olan bu modelin biraz görsel bakarsanız sizin de değişik fikirleriniz olacaktır.

Saç örgüsü bilirsiniz ki kazaklarda şapkalarda ve her yerde çok güzel görünüyor genelde erkek modeli olarak kullanılır fakat her yerde çok yakışan bir model olduğunu söylemeden geçemedim.

Sayılara gelince siz kaç numara ayak için yapacaksanız sayısını ona göre hesaplayın model anlatımlar gibi sayılar bazen uymuyor çünkü ipler değişik ve şişlerde ayni keza değişik kullanılırsa satı ve model farklı olur.

Arkadaşlar zaten iplerin üstünde kaç şişle örülür yazar sizin eliniz sıkı olursa şiş bir numara buyuk kullanın ki örgü güzel olsun aynı sayı ondan tutmaz derim çünkü bende örgü seven ve yapan biriyim bildiğim için yorum yaparım umarım sizlerde hak verecek ve doğru söylediğime katılacaksınız.

Evet arkadaşlar modeller benden takıp etmek sizlerden olsun şimdi beğenip yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin iyi seyirler.

Kolay yapmanız için izlemenizi tavsiye ederim iyi seyirler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.