İĞNE OYASI ANLATIMLI MODELE BAKALIMSevgili örgü sevenler bugün sizlere iğne oya modelin yapılışını paylaşmak istedim .

İğne oya modeli çok güzel bir oya olduğunu biliyoruz bende sizin de hem yazmalarda hemde havlu ucuna yapacağınız çok güzel çiçekli bir oya modelin yapılışı ile modelini siz örgü sevenlere fikir olsun istedim.

evet arkadaşlar çeyiz de kendiniz için yapacağınız çok güzel iğne oyası ile yapılışından bahsederken her zaman ki gibi gene renklerden bahsetmek ve renklerin ne kadar öneli olduğunu biliyorsunuz diye düşünüyorum .

Ben de yine renkler önemli demeden geçemedim çünkü örnekler için önemli olan her zaman renklerdir.

Yazmalarda kullanabileceğiniz bu modeli mevlüt örtüler içinde çok güzel bir iğne oyası olduğunu düşünüyorum.

Havlular için de ucuna iğne oyasının çok güzel olduğunu ve iğne oyasını çeyizlerde en göz alan bir el işi bir sanat sanki görseli ile harikalar yaratır.

Diğer oyalar gibi küçük bir detay modelin değişik görsel oluşturur.

Bu iğne oyasını bilmiyorsanız bu modelin tığ oyası olarak da yapabilirsiniz zaten örgülerde olduğu gibi el işlerinde de diğer oyalarda da tığ işi yapılabilir arkadaşlar her kes her işi bilmeye bilir diye bu görselden vaz geçmemeliyiz

değişik el işleri denemeliyiz.

Bu modeli nasıl mı tığla yaparız bu modeli sıkı iğne ile ayni görsel yapabilirsiniz sıkı iğne yaparken çimenlerini zincirle tamamlanır fakat tabi ki aynısı olmaz ama benzeri olur .

Sevgili örgü sevenler ben sizlere fikrimi sundum sizden de yorumlarınızı beklerim şimdi yapacak arkadaşlara şimdiden kolay gelsin .

İĞNE OYA ANLATIMINI İZLEYEREK ÇOK KOLAY YAPARSINIZ.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.