PALMİYE YAPRAĞI ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞIYLA GÖRSevgili örgü sevenler bugün sizlere yine çok güzel zarif bir örgü model ile yapılışını paylaştım.

Palmiye yapraklı örgü modeli size fikir olsun istedim ve sizinde hoşuna gideceğini düşündüm.

Evet arkadaşlar yine çok güzel bir model ile sizinleyim ve sizlere yeni güzel modellerden haberdar etmek istedim.

Palmiye yapraklarına benzeyen bu model ile isterseniz yelek isterseniz kazak yapabilirsiniz .

Arkadaşlar reglan kollu kazak harika olacaktır diye düşünüyorum.

Reglan kol yapmayı bilir misiniz  bilmem fakat ben reglan kol yapılışını bulamadım umarım yakın zamanda ben video çekim yapacağım sizlere değişik anlatımlar ve modeller sunacağım beni desteklemenizi beklerim .

Çok kolay ve güzel oluyor reglan kol bileniniz varsa yapın çok değişik ve kullanışlı bir kol oyuntusu.

Bu modele benzer diğer sayfamda model var sizler böyle örgü modelleri nerede görmek isterseniz orada güzel olacağını unutmayın illa yelek denilince yelek yalnız olmamalı sizinde değişik yerlerde kullanmalısınız.

Bu modeli çocuklarda da kullana bilirsiniz harüşeli ortasına bu palmiye yapraktan koyarak çok değişik bir atkı  olacağını düşünüyorum.

Arkadaşlar demem şu ki sizler istediğiniz örgüde kullanabilirsiniz modeller orgutarifleri.com  da yapması siz örgü sevenlerde şimdi bu modeli yapacak arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

Palmiye yaprakları örgü modelin anlatımına bakarak çok rahat bir şekilde sizlerde yapacağınızı düşünüyorum iyi seyirler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.