DEĞİŞİL ŞİŞLE PAPATYALI ÇOCUK ÖRGÜ MODELİN YAPILIŞINI GÖRMerhaba arkadaşlar yine çok güzel değişik bir örgü çocuk modeli ile sizlere buluşturmak ve yapmanıza kolaylık olsun diye video anlatımı paylaştım.

Sevgili örgü sevenler bu sayfamda çocuklara yapacağınız her ne olursa uyumlu bir örnek görseli size sunmak ve örgü ile ilgili fikir edinin istedim.

Bu görsel ile ne yapıla bilir için biraz yorum yapalım .

Ben örgü seven olarak bebek battaniyesi yapar ve kendim için de bu papatyalar ile süslü bir tv battaniyesini yapardım.

Çocuklar için yelek yapar ucuna papatyalar ile kenarlarını süslerim veya şapka,bere yapılır.

Ortasına iğne ile işlemek zor gelirse inci dikebilirsiniz yada sari figürlü düğme harika olacaktır.

Arkadaşlar ben bu modeli görsel bakarak sizlere fikir verdim sizler ister aynısını yapın isterseniz benim fikrime katılıp değişiklik yapabilirsiniz yorum ve yapılışı siz karar verin istedim.

Evet arkadaşlar bu çok kullanabileceğiniz modeli genelde çocuklar için daha uyumlu olduğunu söylemek istedim.

Şişle düz örüp üstüne bu papatya gibi veya benzer süslerle bir çok değişiklik yaparak sizde yeni bir görsel yapabilirsiniz bu da sizin modeliniz olur diye düşünüyorum.

Bende sizin düşüncelerinizi yorum olarak beklerim sayfamı takıp ederek en güzel modelleri bulabilir ve ilk sizler yapacaksınız takıp etmeyi unutmayalım şimdi bu modeli yapmak isteyen arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.