İKİ ŞİŞ İLE KOLAY NAKIŞLI PATİK MODELİN YAPILIŞISevgili örgü sevenler bugün sizlere iki şişle nakışlı patik yapılışını paylaşmak istedim.

Evet arkadaşlar bu çok güzel iki şişle patik nasıl mı yapılır videoyu paylaştım bakarak çok kolay yapacağınızı düşünüyorum.

Patikler genelde çorap şiş dediğimiz 5 şişle yapılırdı fakat arkadaşlar bu 5 şişi kullanamayanlar için daha kolay olsun her örgü seven de patik yapabilsin diye iki şişle patik yapılışını anlattı ve bende sizlere fikir olsun istedim paylaştım.

Örgü her zaman diyorum ya çok geniş bu patiğin nakışı ile çok güzel yelek de yapılır bazı yelek modellerini de bu iki şişle patik yapabilirsiniz.

Değişik modeller aramayın her model her yerde kullanmalıyız derim ya işte bu patik te ki model yelek ve çocuk yeleklerde de kullanılır siz yeter ki yapmak isteyin model değil yapmak önemli olduğunu unutmayın.

Arkadaşlar örgü modellerde görsel olarak bakarak hareket ederseniz değişik yelek hırka çocuk büyük olarak bakmayın sadece örgü olarak bakın sizler iplerin renklerini değiştirerek istediğiniz modeli rahatlıkla yapmak istediğiniz kişiye yapabilirsiniz.

Ben örgü seven olarak hep bunu yaptım ve değişik görsel olarak model aradım onun için benim sayfamda sadece ayrı modellerden yer verdiğimi düşünüyorum çünkü model görsel önemli yapmak için nerede kullanmak değil benim düşüncem bu ve bende sizlere fikirlerimi sundum umarım sizlerde beğeneceksiniz.

Sevgili örgü sevenler değişik model olarak ararsanız takıp edin tavsiye ederim değişik görseller çok rahat bulacağınız bir sayfa olduğunu düşünerek sizlere paylaştığımı düşünüyorum yorumlarınızı beklerim şimdi yapacak arkadaşlara kolay gelsin.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.