BAĞLAMALI ÖRGÜ MODELİ ANLATIMLA BURADAN BAK YAPSevgili örgü seven hanımlar yine çok güzel ve yeni bir öt modelle sizlere buluşturmak için sayfam dayım.

Evet arkadaşlar çok güzel bir örgü modeli fakat biraz erkeklere daha çok giden bir model olduğunu düşünerek sizlere fikir vermek istedim.

Bu bağlama model ile örgü lastik yerine de yapılır aslında biraz erkek kazaklarda ve hırka önlerine daha çok yakışacağını düşünüyorum.

Bayan yeleklerin ucundaki lastiklerde çok rahat olarak kullanılabilir bir örgü modeldir.

Erkek kazaklarda ön kısmına nakış olarak harika bir model ve ayrıca önü fermuarlı bir hırka için de çok güzel olacaktır.

Kazak yaparsanız biraz ince bir iple yapmanızı tavsiye ederim .

Arkadaşlar erkek çocuklar için bir kombin yapılabilir nasıl mı bence hırka önüne, şapka yapılır ve birde atkının ortasına bu bağlama modeli koyarak yanlara da haruşe harika bir kombin olacaktır.

Sevgili örgü sevenler sizlerden de yorum beklerim ben fikirlerimi sizlere paylaştım sizlerde yorumlarınızı beklerim.

Anlatımı çok güzel olan bu bağlama modeli umarım doğru fikir sunmuşum sizlerde beğenerek yaparsınız.

Renkler ile harika bir model olduğunu düşünerek sizlere fikir amaçlı paylaşmak sizlerinde beğeneceğinizi umarım şimdi yapmak için önce bir yapılışı olan videoyu izlerseniz kolay olmasını sağlarsınız ve şimdi yapmak isteyen arkadaşlara kolay gelsin iyi seyirler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.