DEĞİŞİK LASTİK MODELİ ARAYANLARA ANLATIMLA BURADAMerhaba arkadaşlar bu gün sizlere değişik lastik model yapılışından bahsetmek ve sizlere örgü ile ilgili fikir vermek istedim.

Sevgili örgü sevenler çok kolay ve kullanışlı bu örgü modelden bahsederken gösterişli olduğunu söylemek istedim selanik örgüsüne benzeyen bu örgü modeli lastik yapmadan yelek yapılabilir.

Şapka ile atkı için çok güzel bir değişik lastikli model olduğunu düşünüyorum umarım sizlerde ayni fikirdesiniz.

Anlatımı ve yorumuyla çok güzel sunan Şerifenin örgü dünyası na buradan anlatımından dolayı teşekkür ederim.

Anlatımlar örgü için çok önemli sayarım çünkü ben sayı ve işlem yapılışından bahsetmediğim için çok güzel anlatım olmasına özen gösteririm umarım bu düşünceme ve sayfamı sizlerde beğeniyorsunuz.

Arkadaşlar model konusunda sizlere yardımcı olmak her istediğinizi bulmanız için buradayım bende örgü seven olarak el işi ne yapılmalı nasıl anlatımlar olmalı çok iyi bilirim sizlere de onun için yardim amaçlı sayfam dayım

Sizlere fikirlerimi sundun sizlerden de yorumlarınızı ve takip etmenizi beklerim şimdi yapmak isteyen arkadaşlara kolay gelsin izleyerek yapacaklara da iyi seyirler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.