EL ÖRGÜ RENKLİ BEBEK YELEK MODELLERMerhaba sevgili örgü sevenler  hediyelik veya kendi bebeklerinize  yapabileceğiniz çok güzel el örgü modeller ile sizlere buluşturmak istedim.

Arkadaşlar el örgü bilenler için çok güzel görsel video paylaşmak model bulma konusunda yardımcı olmak istedim ve sizlere görsel bir video paylaştım.

Çok değişik ve güzel modeller var videoyu izlerseniz değişik modellere bakıp yapmak isteyebilirsiniz insan bakınca hangisini yapayım demek ister .

Değişik renkler ve değişik görseller ile yapılan bu çok güzel yelek modeli hediye veya kar amaçlı yapıp satabilirsiniz.

Bir çok guruplar var böyle modelleri yapıp satanlar var hem kendi çocuğuna hemde eşe dost de yapabilirsiniz çok da güzel değişik modeller var tavsiye ederim .

Küçük olduğu için çok da çabuk biter yapılışı zaten kolay modeller ama gösterişli olduğunu söylemek istedim.

Renkler uyumu ile iki veya bir kaç renk kullanılan bu modelleri sizinde seveceğini düşünüyorum.

Evet sizlere bu modelleri sunar ken umarım ki sizlerde bu sitemi takıp ediyorsunuz demek istedim eğer takip etmiyor iseniz tavsiye ederim çünkü çok güzel ve değişik modeller bulabilir olduğunu unutmayın.

Arkadaşlar bu yelek modelleri yeni yıla girmeden hediye olarak yapabilirsiniz çok da güzel olacaktır çünkü bebekler ve küçük çocukların en çok kullandığı bu yelek modelleri birde kombin yaparsanız harika olacaktır.

Sevgili örgü sevenler bende sizden desteğinizi beklerim modeller benden destek sizden şimdi yapmak isteyen arkadaşlara şimdiden kolay gelsin model izlemeyi unutmayın iyi seyirler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.