SIRALI DAĞLAR YARIM BURGULU MODEL İLE ANLATIMA BAKMerhaba arkadaşlar bugün sizlere yeni yelek yarim burgu  orgu modelle fikir vermek istedim.

Sevgili örgü sevenler sıra dağlar gibi görünen bu yarım burgu yelek modeli sizlere fikir amaçlı paylaşmak istedim.

Benim baktığım zaman sıralı dağ şeklinde ki bu model sizlerde ayni düşüneceğinizi düşünerek bu yarim burgu ajorlu modelin yapılışıyla sizlere fikir olsun istedim.

Arkadaşlar çok beğenerek bu modeli paylaştım fakat size yapmanız için yapılışı var bakarak çok kolay yapacağınızı duşundum.

Yeni yıla yaklaşmak demek biz hediye verecek demek gelir onun için hediye yapacaksan büyüklerine böyle yelek modeli düşünebilirsiniz diye fikrimi söylemek istedim.

Eşe dosta yapacak olduğumuz hediye örgülerden olsun istemez misiniz.

Ben hediye vermek istediğimde el emeğim göz nurum olsun diye her zaman el işi tercih ederim sizlerde düşünebilirsiniz .

Sevgimizi kattığımız bu çok güzel modeller hediye olunca sanki daha güzel oluyor diye düşünüyorum.

Evet arkadaşlar sıralı dağlar delikli  örgü modelini yapmak isterseniz yapılışına bakarak daha kolay yapacaksınız.

Genelde bu model anneler için uygun olacak ve sizde annelerinize yapmak düşerse bu modeli tercih edin derim hediyelik ve çeyizlik modeller benden yapması siz örgü sevenlerden olsun diye sizlere fikrimi paylaştım bende sizden yorumlarınızı beklerim umarım sizlerde beğenerek yapacaksınız şimdiden yapacak örgücülara kolay gelsin iyi izlemeler.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.