SEVGİ KUŞAĞI LİF MODELİ YAPILIŞINA BAK YAPSevgili örgü sevenler bu sayfama çok güzel ve yeni sevgi kuşağı lif modelin yapılışı ile sizlerde fikir olsun istedim.

Arkadaşlar yapılış ve model tasarımı anlatımıyla lif perisi arzu hanıma ait bende beğenerek sizlere fikir olsun yapmalarına yardımcı olsun diye modeli ve anlatımını paylaşmak istedim.

Diğer sayfamda renkleri benzer kırık kalpler modeli paylaşmıştım fakat bu sayfamda ona benzer ve tasarlayan ayni kişi olarak şimdi sevgi kuşağı lif modelinden sizlere sunayım istedim.

Evet arkadaşlar bazı modellerde renklerle ilgili yorumlar ve fikirlerimi sizlere sunuyorum fakat öyle modeller var ki renklerle modeli ile yorum yapacak hiç bir şey kalmıyor sadece severek ve beğenerek lif örmek geliyor insanın içine.

Bu güzel model ile ne yapabiliriz diye düşünürsek sadece renklerde değişik olurdu ben her zaman renklere takılırım koyudan açığa doğru olmalı diye düşünüyorum.

Biraz olsun yapılış la ilgili de fikir vermek istedim.

5 renk ip kullanılıyor Yapımı kutu tekniğiyle ilerliyor 3 fıstık la başlanıyor beyaz bölüm yapıldıktan sonra sıra ile istenilen renk örülüyor etrafından dönerek ilerliyor.

Model de sanki iki lif üst üste koyulmuş gibi duran bu lif modelin sizlerde beğenerek yapacağınızı düşünüyorum.

Sevgili hanımlar ben bu güzel sevgi kuşağı lif modeli beğenerek sizlere fikirlerimi sundum bende sizlerden yorumlarınızı beklerim şimdi beğenen arkadaşla yapacak olursalar şimdiden kolay gelsin iyi seyirler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.