İĞDE YAPRAĞI ÇOCUK YELEK MODEL İLE ANLATIMLARSevgili örgü sevenler bu sayfama iğde yapraklı çocuk yelek model ile hem roba hem bütün anlatımlardan bahsetmek istedim.

Yeşil çocuk yelek modeli olan iğde yaprak modelinden çok güzel model ile görsel paylaşmak sizde çocuklarınıza yapmanız için bilgi amaçlı paylaşmak istedim.

Robadan sonraki bölümü olan kısmı iğde yaprağına benzer bir yaprak modeli yapılmış ve kol bitiminde ki fırfırlar çok güzel ve tam çocukları ifade ederek yapılan bu çok güzel yelek modeli sizlere fikir olsun istedim.

Arkadaşlar bu iğde yapraklı yeleği siz kendinize de yapabilirsiniz çok güzel bir model yapmanız için tavsiye ederim.

Hırka model olarak da çok güzel olacak simli ip düşünebilirsiniz eğer bu renkle yapacaksanız size fikrimi söylemek isterim ki daha hareketli olsun.

Ben bu modeli yapıp ve aynı renkle yapacak olsam düğmeleri beyaz dikerdim birde yakasına küçük çiçekler yapıp üstüne dikerdim çok daha hareketli ve canlı olur diye düşünüyorum sizlerde benim gibi düşünerek model üstünde değişiklik yapabilirsiniz.

Yaka lastikli fakat diğer tarafı da yaprak olurdu veya kolu fırfırsız olurdu yada ajor olan kısmına kurdele geçirip fiyonk yapılabilirdi yanı sizlerde fikirlerinizi yorum olarak bende beklerim.

Evet sevgili arkadaşlar model benden yapması sizden olsun şimdi yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin yapmasını bilmeyenler için de yapılışı olan video izlemenizi tavsiye ederim iyi seyirler.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.