KAYA DENİZ MERCANI YELEK MODELİ ANLATIMLA GÖRSevgili örgü sevenler bu sayfama kaya deniz mercanı yelek modeli anlatımla devam etmek istedim.

Yelek modeli  siz örgü seven arkadaşlara değişik deniz kaya mercana benzer bu yelek modelden bahsetmek istedim ve sizlere de fikirlerimi sunayım istedim.

Evet arkadaşlar bu modeller ile yelek ,hırka kendine ve çocuklara yapılabilir çok kullanımlı bir model den sizlere bahsetmek istedim.

Her zaman ki gibi bu modellerden de sizlere fikrim şu renkler evet renkler uyumu güzel olmalı ki model adını taşısın bence daha canlı renk olsaydı bu model daha harika olur sizler yaparken renk uyumuna dikkat ederseniz daha güzel olacaktır.

Ben sizlere iki renkli model paylaştım sizlerde değişik renkler ile yapın ki sizin kaya mercan yelek veya yapılan her ne ise değişik ve daha güzel olsun.

Ben bu modelle şunu yaparım sarı olursa ona uyumlu akıllı iple harika olacağını düşünürüm yapması sizden modeller benden olsun şimdi yapacaklara kolay gelsin kolay yapılması için yapılışını izleyenlerde iyi seyirler.

Arkadaşlar bu çok kullanışlı kaya mercan yelek modeli siz örgü sevenlere sundun bende sizlerin görüşlerini beklerim isterseniz yapılışını bak ve daha kolay yaparsınız .

Bu modele benzer tığ işi yeleklerde var isterseniz bunu da tığ işi olarak da yapılabilir tığ işi bilenler için kolay olur.

İki sıra trabzan yaparak üçüncü sırada çalısını yaparsınız olur .

Evet arkadaşlar görsel olarak bakıp değişiklik siz yaratın yorumunuzu da beklerim kolay gelsin .

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.