ASLAN AĞZI ÇİÇEK LİF MODELİ TIKLA GÖRSevgili örgü seven arkadaşlar bu sayfama aslan ağzı çiçek lif modelle devam etmek ve yapılışı ile sizlere fikir olsun istedim.

Aslan ağzı modeli lif çok güzel ve çok kolay örüldüğünü söylemek istedim tığ işi bu lif modeli renkler uyumlu sadece yeşil renkler de koyu veya açık yeşil kullanarak değişik olur diye düşünüyorum.

Arkadaşlar her zaman söylediğim gibi yine söylüyorum ki model bir yerde kalmasın diye evet bu zambak modeli sadece lif modelde kalmasın başka bir örgü olarak yapabiliriz .

Bazı modellerde renkler uyumu olmalı bazende motiflerde değişiklik yaparak kendi modelimizi yapabiliriz fakat bu çok güzel zambak renkleri ile yapılışı ben beğenerek sizlere sunarken şunu düşündüm bu model için sadece lif de olmasın değişik bir kare battaniye olarak aralarına koyabiliriz veya bebek battaniyede de güzel olur.

Bu modele zambak çiçeği de denir fakat aslı adı aslan ağzı çiçek olarak bilirim ve bende sizlere söylemek istedim.

Sevgili örgü sevenler bu modeli yapmanız için zambak çiçeği lif modeli yapılışı video paylaştım yapımı kolay olsun siz örgü sevenler yapın istedim.

Aslan ağzı lif modelde değişik renk kullanmak isterseniz şunu düşünerek bu zambak çiçeği veya aslan ağzı çiçek hangi renkler olur sizde bu renklere benzer yaparsanız sizin de bu model gibi güzel olur.

Şimdi yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin yapmanızı kolaylaştıran video anlatımı izlemenizi tavsiye ederim şimdiden iyi seyirler.